המוטו 

והחזון שלי

עיצוב הפנים של הנשמה

המוטו האישי שלי בחיים - 

החיים לימדו אותי שכל פעם שהקרקע "נשמטה לי מתחת לרגליי" זו  היתה בעצם הזמנה לעלות מדרגה בסולם ולייצר לי קרקע חדשה ויציבה יותר . 

כל חיי חוויתי התמודדויות ו"שיעורים" מסוגים שונים. ההתנסויות הללו השונות, חלקן קלות וחלקן קשות הם אלו שגרמו  לי לדעת איך לשרוד בכל התנאים ובכל השלבים בחיי. 

כל שלב עם דרגת קושי משלה, כמו בחיים-  בבית ספר, כיתה א' לא דומה לכיתה ו'.   מה שלא הרג אותי,  חישל אותי ותודה לאל על כך ששרדתי !! 

כל שיעור, הביא אותי להמשיך הלאה קדימה  להמשיך ולהתרומם. 

כאחת שמגיעה ממערכת הבריאות אני מאמינה שהתרופה לכל המכאובים והחולי לגופנו מגיע מנפשנו ומרוחנו. הדרך הבטוחה לעזור להגיע לשלווה, לשמחה ולבריאות תלוייה אך ורק בנו. אנחנו אלה שיכולים לעצב את הנשמה שלנו. אנחנו אלה שמחליטים אם נהיה שמחים, או עצובים, כועסים ואולי אף  חלילה חולים. 

זכור/זכרי, שתמיד יש אור בקצה המנהרה והמהות שלנו צריכה להתקיים.  ברגע שלא נוותר עליה, נוכל להצליח ולהגיע אל המקומות הכי  גבוהים שיש עבורנו

 

אני מאמין

הניסיון  בחיי, וחוכמת הרחוב הביאו אותי לאהוב אנשים, לעזור ולתרום לכל מי שצריך - וזה מה שנתן  לי את היכולת  למנף את עצמי  ולהגשים כל חלום  אפשרי שרק רציתי, ובו בזמן גם להמשיך את ייעודי  כי על  הכל ניצח הרצון. 

הנתינה והעזרה  לזולת הוא המוטו והשם המסחרי שלי. 

 

🙏🙏... 🌸🌸

 הצעד הראשון  עבורך לשינוי, הוא  בשבילי משימה מאתגרת. מה היית רוצה ומבקש לשנות בחייך?

קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים