ריפוי באמצעות תקשור

ובאמצעות מלאכים

מהו תקשור? -

יכולת על חושית, המאפשרת ליצור קשר עם ישויות (מלאכים, מדריכים רוחניים - מדריכים הן נשמות ללא גוף המתקיימות בעולמות העליונים) המתקיימות במימד הרוחני ולקבל מהן הדרכה רוחנית, אנרגיות ריפוי (הילינג) ועזרה במגנוט משאלות.

 

מלאך הוא כח רוחני ואנחנו משמשים תיווך תקשורתי להעברת מסרים מהעולמות העליונים אל העולמות שלנו.  הגוף האנרגטי שלנו סופג אנרגיה דרך פתחים הממוקמים לאורך מרכז הגוף. הפתחים הללו נקראים צ'קרות . הגוף האנרגטי שלנו סופג אנרגיה מהסביבה, מבני אדם ,אור שמש, אויר, מזון, מים ומהאדמה.

 

לפעמים המדריכים הרוחניים שלנו,  הם קרובים שנפטרו הממשיכים לשמור עלינו, או מלאכים וישויות אור. המדריכים מלווים אותנו לאורך כל חיינו, תפקידם לעזור לנו למצוא את הייעוד הרוחני שלנו, לממש את הקארמה שלנו ולעבור את השיעורים שנועדו לנו בחיים האלה בצורה הנכונה והטובה לנו.

 

יונג (תלמידו של פרויד) והפסיכולוגיה הרוחנית,   מאמינים בקיומה של הנשמה.  בעולמנו הנשמה מתחילה עם הלידה ומסתיימת במותה. בעולמות הגבוהים הנשמה שמתה בעולמנו נולדת בעולמם, מעגל של לידה ומוות. כשנשמת האדם באה לעולם  היא באה מגלגול קודם, מתחילה את חייה "טאבולה ראסה" בלי  אישיות - ופה מתחיל העיצוב והתכנון מסלול חייו מחדש. 

 

עיצוב הפנים של הנשמה